⭐ %90 Başarı Oranı

Karşıyaka'da Manuel Terapi ile bedensel ve zihinsel denge.

Sportfiz Karşıyaka şubesi ile şimdi iletişime geç, ön görüşme talep et.

Özellikle bel ve boyun fıtıklarında %90'ın üzerinde başarılı sonuç verir.

Manuel terapi elle terapi anlamına gelmektedir. Sıklıkla eklem, kas, kemik ve bağ dokusu ile ilgili problemlerde kullanılan bir yöntemidir.

⭐ Memnuniyet

Google Yorumlarımız

Sportfiz hakkında yapılan değerli yorumları keşfedin.

Mükemmel
74 değerlendirmeler göre.
aycan dülger
aycan dülger
2024-03-23
Günlük yaşamımı etkilemeye başlayan boyun ve sırt ağrılarım nedeniyle Karşıyaka Sportfiz şubesinde Tolga hocadan 5 seans Manuel terapi aldım.Ne kadar doğru bir karar olduğunu daha ilk seanstan itibaren boyun, omuz ve sırtımdaki kas gerginliklerinin azalmasından ve süreçte tamamen bitmesinden anladım. Bunun yanında migren atakları sandığım baş ağrılarımın sıfırlanması da bonusu oldu. Tolga hocamın alanındaki donanımı,yeri geldiğinde anatomik olarak gerekli açıklamalarda bulunması, tedavi teknikleri ve uygulamaları, güler yüzü ve iletişimi muhteşemdi. Kendisine teşekkür ederim. Ayrıca bir seneyi aşkın devam ettiğim, seansları iple çektiğim reformer pilates dersleri ve tabi ki sempatik,güler yüzlü,işinin ehli fizyoterapist Betül hocamızdan ve her konuda, her daim bizlere yardımcı olan Aslı hanımdan da bahsetmeden geçemeyeceğim. Özetle Karşiyaka SPORTFİZ şubesini şiddetle tavsiye ediyorum.
Elif Biçer
Elif Biçer
2024-03-08
Bel ağrısından çok uzun zamandır muzdaribim bel fıtığım ve omurilikte daralma var. Daha önce de fizik tedavi gördüm ama faydalı olmadı. Sonrasında karyopraktik tedavisi oldum. O tedaviyle yaşam kalitem düzeldi ancak ağrılarım bir süre önce yineledi. Araştırmalarım sonucu sportfize gittim.Tolga hocayla tanıştım. Önce gergin olan kasları rahatlatan masaj seansları sonrasında manuel terapi ve egzersiz seansları uyguladı. Eve ödevler vererek de tedaviyi destekledi. Vücudumu nasıl doğru hareket ettirmem ve hangi bölgeleri çalıştırmam gerektiği konusunda beni bilgilendirdi. Seansın başlarında ağrılarım çoktu ama on seans sonunda şimdi daha rahatım hareket kabiliyetim daha sorunsuz. Tolga hocaya sabrı nezaketi ve desteği için teşekkür ederim.
ozan takmaz
ozan takmaz
2024-03-04
Her fiziksel problem için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz tesis. Tolga Bey işinin ehli.
Kürşad Şekerci
Kürşad Şekerci
2024-01-18
Yaklaşık 1,5 yıldır belimde, kalçamda ve bacagımda ağrılar vardı.Bel fıtığından ameliyat da oldum fakat ağrılarım tam olarak geçmedi.Sonrasında birçok fizik tedavi merkezine gittim lakin kısa süre sonra ağrılarım tekrar başladı. Arkadaşımın önerisi ile sportfize gittim.Burada önce ön muayene yapılıp sonrasında manuel terapi seansları almaya başladım.Tolga hoca seanslarda manuel terapi ve bazı masaj teknikleri ile önce vücudu rahatlatıp sonrasında egzersiz hareketlerine geçiriyordu.Vücudu nasıl kullanmamız ve esnetme konusunda neler yapmam gerektiğini detaylı bir şekilde anlattı ve gösterdi.Vüvuduma açılar vererek ağrısız bir şekilde nasıl çalışabileceğim konusunda yardımcı oldu. Bir iki seans sonra ciddi bir şekilde ağrılarımda azalma oldu. Toplamda 10 seans aldım vücudumu daha rahat ve iyi hissediyorum.Çalışanları gayet güleryüzlü ve anlayışlı.Seans saatlerini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Genel olarak memnun bir şekilde ayrıldım.Tolga hocayı öneririm işinde başarılı ve ilgili birisi. Herkese teşekkürler.
Fe Studyo
Fe Studyo
2024-01-11
2023 haziran ayından beri Sportfiz Karşıyaka şubesine gidiyorum. Bütün hocaların fizyoterapist olması çok güzel. Aslı Hanım güleryüzü ve samimiyetiyle her konuda çok yardımcı oluyor. 2023 Haziran ayında Rojbin Hoca ile başlamıştım saatlerin uygunluğu dolayısıyla şuan Elif Hoca ile devam ediyorum. Elif hocanın tatlılığı, uzmanlığı, sakinliği ve profesyonelliği tartışılmaz. 1 ay gidip bırakırım diye başladığım reformer maceram önce Rojbin Hoca ile şuan Elif Hoca ile çok keyifli devam ediyor. Aslı Hanıma, Rojbin Hocaya ve Elif Hocaya çok çok teşekkür ediyorum.
nezihe aktaş
nezihe aktaş
2023-12-15
Yaklaşık 4-5 ay önce Karşıyaka-Yeni Girne Şubesi ile tanıştım. Hatta tanışmam da farklı fizyoterapi merkezinin önerisi ile oldu. İzmir'in en iyi başka bir fizyoterapi merkezinde manuel terapi aldım ve bel rahtsızlığım ve skolyoz rahatsızlığım nedeni ile uzun dönem reformer yapmam gerektiğini belirttiler. Önerdikleri isim ise sportfiz de Şevval Arslandı. O kadar yoğundular ki görüşme için uzun süre bekledim, sonrasında nihayet Şevval Hoca'dan deneme dersi aldım ve ısrarla kendisi ile çalışmak için bekledim. O gün bugündür kendisinden bireysel seans almaktayım. Onunla ders yapmadan, manuel terapilerine gitmeden ne demek istediğimi anlayamazsınız. Kendisini sürekli geliştiriyor, yeni eğitimler, donanımlar ile bu alanda vazgeçilmez olma yolunda ilerliyor. Ders sırasında tüm rahatsızlıklarınıza göre bir program hazırlıyor, en küçük bir ağrınızda hemen müdehale edip, rahatlatıyor ancak en önemlisini henüz söylemedim. Onun o bitmek bilmeyen enerjisi, pozitifliği ve güleryüzü derse en zor en yorgun gününüzde bile gitmenizi sağlar. Yakın bir zamanda Şirinyere taşınma durumum oldu, ama Şevval Hoca'dan ayrılamadığım için kontratımı uzattım.. Eğer uzun süre kronik ağrılar çektiyseniz, yaşadığınız fiziksel bir probleminizi kimsenin anlamaması ama O'nun bir bakışla yorumlaması işte sizi O'ndan ayıramıyor. Bu arada Şevval Hoca'nın yorumladığı konu kendisinin aldığı eğitimle farkındalığını, bu konuya adanmışlığını göstermektedir ki bu konu ile ilgili Türkiye'de uzman fizyoterapist doktor bulmak çok zor. Ben önce Şevall Hoca'dan sonra da bu konuda Amerika da eğitim alarak Türkiye de farkındalığı arttırmaya çalışan Kalp damar Prof.'den teşhisimi aldım. O yüzden bundan sonra O nereye ben oraya ama gördüğüm tüm danışanları bu şekilde, bu nedenle O nereye biz oraya :) diyebiliriz. Yani benim taşınmayı ertelemem, O'nun bize destekleri yanında hiçbirşey. İyi ki varsınız Sportfiz, iyi ki varsın Şevval Hocam...
sude kaplan
sude kaplan
2023-12-06
Sportfizde birinci ayımı tamamladım. Hem psikolojik olarak hem de fizyolojik olarak iyi hissettiğim için kaydımı yeniledim. Temiz, ilgili güzel bir merkez. Tercih edebilirsiniz.
HEMEN ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN

Manuel terapi için
ön görüşme talep edin.

Alanında uzman ekibimiz ile şimdi iletişime geçin.